Netflix: Evrenin Hikayesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğal tarih belgesellerinin yapımını üstlenme konusundaki kararlılığımızı pekiştirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu kapsamdaki ilk belgeselimiz, anlatıcılığını Morgan Freeman’ın üstlendiği Evrenin Hikâyesi, 22 Kasım 2022’de izleyicilerle buluşmuştu.

Doğa belgeselleri, içinde yaşadığımız dünyanın mucizevi ve karmaşık yönlerini keşfetmemize ve takdir etmemize yardımcı olabilir. Dünyanın kökenlerinden şu anda içinde yaşadığımız çevreye ve gelecek için yaratmakta olduğumuz gezegene kadar tarihin tüm aşamalarını kapsayan hikâyelerin bir sınırı yoktur.

Orijinal adı “Our Universe” olan yapımın yapımcı koltuğunda Andrew Cohen otururken,çekimler BBC Studios tarafından gerçekleştirildi.

Dünyanın dört bir yanından izleyicilerin dünya hakkındaki film ve dizilere bayılması hiç şaşırtıcı değil. Nisan 2019’da yayına girmesinden bu yana 100 milyonu aşkın hane Gezegenimiz‘i izledi. 2022 Nisan ayında yayına giren Dünyanın En Harika Ulusal Parkları, Netflix’in küresel Top 10 İngilizce Diziler Listesi’ne ve 26 ülkede Top 10 listesine girdi. Her iki dizinin başarısının Emmy ödülleriyle de tescillenmiş olması da belgeseli izlenir kılan özellikleri arasında yer alıyor.

Sinema büyüsüne sahip bu belgeseller, çarpıcı film yapımı teknikleriyle ve yenilikçi teknolojilerle doğal hayatın en egzotik veya en mikroskobik canlılarını bile parmaklarımızın ucuna kadar getiriyor.

Vizyoner yapımcıların imzasını taşıyan ve iz bırakan anlatıcılar tarafından seslendirilen bu hikâyelerin her yaştan izleyiciyi etkileyeceği ve eğlendireceği muhakkak.

Netflix: Evrenin Hikayesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!